Uwaga! Trwają prace modernizacyjne sklepu. W tej chwili możliwość składania zamówień jest wyłączona. Zapraszamy wkrótce...

zioła i suplementy diety

ENZYMY I ZIOŁA TRAWIENNE kompleks TERRANOVA

Aktualnie brak w magazynie
100% NATURALNYCH SKLADNIKOW
100% NATURALNYCH SKLADNIKOW
PRODUKT WEGANSKI
PRODUKT WEGANSKI
SZKLANE OPAKOWANIE
SZKLANE OPAKOWANIE

ZASTOSOWANIE

Kompleks enzymy i zioła trawienne to preparat dla osób chcących zadbać o układ pokarmowy, by mógł on pracować prawidłowo, przyswajając niezbędne składniki pokarmowe. Nadmiernie obciążana trzustka nie jest w stanie wyprodukować odpowiedniej ilości enzymów trawiennych, a zalegające w jelicie cienkim, fermentujące resztki mogą być przyczyną bóli brzucha, wzdęć, kolek czy gazów. Nieodpowiednia ilość enzymów trawiennych może prowadzić do zespołu złego wchłaniania i związanych z nim schorzeń.

Eksperci Terranovy opracowali formułę wykorzystując 11 różnych enzymów trawiennych i roślinny kompleks Magnifood zawierający: wyciąg z nasion kopru, liści karczocha, strąków kardamonu, korzenia imbiru i goryczki. Taki zestaw ziół wspiera procesy trawienne i stanowi cenne uzupełnienie diety.

DZIAŁANIE

Nasiona kopru włoskiego (fenkułu). Nasiona fenkułu stosowane są w wielu kulturach jako tonik trawienny, a dzięki działaniu spazmolitycznemu i wiatropędnemu, wspierają funkcjonowanie jelit.

Liść zielonego jęczmienia. Liść zielonego jęczmienia jest bogatym źródłem chlorofilu oraz błonnika, który wspiera prawidłowe funkcjonowanie jelit.

Stabilizowane otręby ryżowe. Zawierają one zarówno rozpuszczalny jak i nierozpuszczalny błonnik, który pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu jelit oraz wykazuje korzystny wpływ na rozwój prawidłowej mikroflory jelit.

Kłącze i korzeń imbiru. Imbir wspomaga procesy trawienne, przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego.

Liść karczocha. Liście karczocha mogą być stosowane do pobudzania prawidłowego trawienia, a także do ogólnego wspierania zdrowia wątroby i pęcherzyka żółciowego.

Strąk kardamonu. Podobnie jak w przypadku fenkułu, ostre w smaku i aromatyczne ziarna kardamonu używane są od starożytności jako środek wspomagający trawienie.

Korzeń goryczki. Dzięki zawartości gorzkich w smaku związków, korzeń gencjany (goryczki) wspiera trawienie i przyczynia się do utrzymania komfortu trawiennego.

SPOSÓB UŻYCIA

Sposób użycia i porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: osoby dorosłe jedna (1) kapsułka dziennie podczas lub na początku mniejszego posiłku albo jedna (1) lub dwie (2) kapsułki podczas lub na początku większego posiłku. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie stanowi zamiennika zróżnicowanej diety.

SKŁAD

Zawartość zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia (1 kapsułka):

KOMPLEKS MAGNIFOOD: 450 mg   
Nasiona kopru*,*** 100 mg   
Liść zielonego jęczmienia* 100 mg   
Stabilizowane otręby ryżowe 100 mg   
Kłącze / korzeń imbiru**,***
(liofilizowane świeży)
50 mg   
Liść karczocha**,***
(liofilizowany świeży)
50 mg   
Strąk kardamonu*,*** 25 mg   
Korzeń goryczki*** 25 mg   
Proteaza (A. oryzae) 27,6 mg   14.690 HUT
Proteaza (A. oryzae) 16,9 mg   2,545 DU
Laktaza (A. oryzae) 7,3 mg  727 ALU 
Glukoamylaza (A. niger) 7,3 mg  6,5 AGU 
Alfa-galaktozydaza (A. niger) 7,3 mg  109 GaIU 
Proteaza (A. niger) 6,8 mg  36 SAPU 
Inwertaza (S. cerevisiae) 3,3 mg  291 SU 
Lipaza (C. rugosa) 1,9 mg  349 FIP 
Glukoamylaza (R. oryzae) 1,1 mg   0,72 AGU
Lipaza (A. niger) 0,15mg  7,27 FIP 
Lipaza (R. oryzae) 0,15mg   7,27 FIP

 


* w uprawie możliwe było użycie wyłącznie środków ochrony roślin i nawozów wymienionych w rozporządzeniu UE Nr 889/2008
** w uprawie możliwe było użycie wyłącznie środków ochrony roślin i nawozów dopuszczonych
przez USDA NOP
*** korzystnie wpływa na trawienie

CHCĘ OTRZYMYWAĆ INFORMACJE O NOWOŚCIACH I PROMOCJACH

Copyright © 2018-2021 ZIOŁA