pozostałe

KALIBER 69% alc. odkażający płyn ochronny do higieny skóry

Producent
Polny Warkocz
NIE TESTOWANY NA ZWIERZETACH
NIE TESTOWANY NA ZWIERZETACH
POLSKI PRODUKT
POLSKI PRODUKT
SZKLANE OPAKOWANIE
SZKLANE OPAKOWANIE
WOLNY OD PARABENÓW SLS, SLES I INNE
WOLNY OD PARABENÓW SLS, SLES I INNE

ZASTOSOWANIE

Ochronny płyn do codziennego stosowania, w domu, pracy, podróży, zapewniający utrzymanie higieny i odpowiedniej kondycji skóry dłoni. 

  • Dzięki wysokiej koncentracji alkoholu skutecznie oczyszcza powierzchnię dłoni oraz chroni skórę przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych różnego pochodzenia.
  • Chlorek magnezu wraz z naturalnym olejkiem rozmarynowym wykazuje wielokierunkowe działanie ochronne w połączeniu z pozostałymi składnikami aktywnymi.
  • Zawarta w produkcie gliceryna pochodzenia roślinnego intensywnie nawilża i zabezpiecza skórę przed nadmiernym wysuszeniem.

SPOSÓB UŻYCIA

Aplikować bezpośrednio na skórę, wmasować lub pozostawić do całkowitego wchłonięcia. Stosować na powierzchnię dłoni lub punktowo w zależności od potrzeb. Nie stosować na podrażnioną skórę oraz bezpośrednio po depilacji. Nie stosować w okolicach intymnych oraz okolicach oczu. Przed użyciem zaleca się wykonać test kontaktowy aplikując niewielką ilość produktu na wybraną partię skóry. Nie stosować w miejscach gdzie skóra jest cienka i szczególnie wrażliwa.

SKŁAD

Ingredients (INCI): Alcohol Denat. / Isopropyl Alcohol*, Aqua, Magnesium Chloride, Glycerin, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Limonene, Linalool

*w zależności od zastosowanego składnika: AD – Alcohol Denat / IA – Isopropyl Alcohol (kod przy numerze partii produkcyjnej)

OSTRZEŻENIA

UWAGA

Zawiera 69% alkoholu. Produkt łatwopalny, trzymać z dala od ognia i/lub innych źródeł ciepła.

Wyłącznie do użytku zewnętrznego, używać zgodnie z przeznaczeniem.

Chronić przed dziećmi.

CHCĘ OTRZYMYWAĆ INFORMACJE O NOWOŚCIACH I PROMOCJACH

Copyright © 2018-2021 ZIOŁA