Uwaga! Trwają prace modernizacyjne sklepu. W tej chwili możliwość składania zamówień jest wyłączona. Zapraszamy wkrótce...

zioła i suplementy diety

Miód akacjowy „Długowieczność” - o. Klimuszko

Producent
Eldex-Medical
Aktualnie nie ma możliwości zamawiania produktów
100% NATURALNYCH SKLADNIKOW
100% NATURALNYCH SKLADNIKOW
POLSKI PRODUKT
POLSKI PRODUKT
SZKLANE OPAKOWANIE
SZKLANE OPAKOWANIE

ZASTOSOWANIE

Naturalny miód akacjowy stworzony według receptury samego ojca Klimuszko z aronią, głogiem, rokitnikiem, zielem melisy i innymi ziołami. Surowce użyte w produkcie posiadają właściwości antyoksydacyjne, czyli spowalniające procesy starzenia skóry i komórek organizmu. Ekstrakt z wąkroty (ziela długowieczności) ma wpływ na stymulację procesów ujędrniania i wygładzania skóry, a także na redukcję cellulitu. Miód “Długowieczność” przyczynia się do poprawy pracy serca u osób starszych. Dzięki dużej zawartości witaminy C i bioflawonoidów preparat wpływa na elastyczność ścian naczyń krwionośnych, co pozwala dłużej cieszyć się dobrym zdrowiem i sprawnością.

  • spowalnia procesy starzenia,
  • wpływa na ujędrnienie i wygładzenie skóry,
  • poprawia pracę serca oraz stan naczyń krwionośnych,
  • dodatkowo wspiera leczenie niestrawności.

SKŁAD

Miód akacjowy (50%), fruktoza, naturalny wyciąg wodny z owocu aronii, owocu głogu, owocu porzeczki czarnej, owocu wiśni aceroli, owocu rokitnika, owocu żurawiny, ziela wąkroty i ziela melisy.

Masa netto: 300g

OSTRZEŻENIA

  • Nie stosować u dzieci do 12 roku życia, matek karmiących i kobiet w ciąży oraz u osób uczulonych na którykol­wiek ze składników.
  • Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

CHCĘ OTRZYMYWAĆ INFORMACJE O NOWOŚCIACH I PROMOCJACH

Copyright © 2018-2021 ZIOŁA