Uwaga! Trwają prace modernizacyjne sklepu. W tej chwili możliwość składania zamówień jest wyłączona. Zapraszamy wkrótce...

zioła i suplementy diety

Młody zielony jęczmień - proszek (Hordeum L.)

Hordeum L.

Inne nazwy
Aojiru
Producent
Dary Podlasia
Surowiec zielarski
sproszkowany sok z liści młodego jęczmienia
Aktualnie brak w magazynie
100% NATURALNYCH SKLADNIKOW
100% NATURALNYCH SKLADNIKOW
BIO- DEGRADOWALNE OPAKOWANIA
BIO- DEGRADOWALNE OPAKOWANIA

ZASTOSOWANIE

- odtruwanie organizmu
- nadwaga
- wysoki poziom cholesterolu
- zakwaszony organizm
- nieprawidłowy metabolizm
- obniżona witalność
- niedobór witamin i minerałów
- profilaktyka nowotworów

DZIAŁANIE

Sproszkowany młody jęczmień, spożywany regularnie oczyszcza organizm z toksyn oraz pomaga zrzucić zbędne kilogramy osobom na całym świecie. Jest znakomitym źródłem błonnika pokarmowego. Dzięki zawartości chlorofilu odkwasza organizm. Przeciwutleniacze z wyciągów z zielonego jęczmienia usuwają wolne rodniki z komórek, co nie tylko przeciwdziała rozwojowi wielu dysfunkcji ale opóźnia także procesy starzenia się komórek. Preparaty z młodego jęczmienia to ogromne bogactwo witamin, składników mineralnych, błonnika pokarmowego, chlorofilu oraz egzogennych aminokwasów. Cechuje się wysoką zawartością: witamin z grupy B, C, E i K, beta-karotenu, kwasu foliowego, wapnia, magnezu, potasu, krzemu, manganu, cynku i żelaza. Jest doceniany za silne właściwości antyoksydacyjne. Przeciwdziała nowotorom.

SPOSÓB UŻYCIA

Proszek z zielonego jęczmienia – łyżeczkę, rozpuść w szklance chłodnej wody, soku owocowego lub soku ze świeżo wyciśniętych owoców. Tak przygotowany napój należy pić 20 do 30 minut przed jedzeniem, najlepiej 2 razy dziennie. Proszek można również dodać do jogurtu, płatków owsianych, zupy czy surówki. 

OSTRZEŻENIA

  • Zioła należy przechowywać w zamkniętych opakowaniach, chroniąc od światła, wilgoci i wpływu obcych zapachów. Trzymać poza zasięgiem dzieci.

Zamieszczone w serwisie opisy produktów mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie zastępują konsultacji z lekarzem i nie mogą być podstawą do stosowania jakichkolwiek wyrobów medycznych, środków farmaceutycznych czy form terapii. Wszelkie decyzje w w/w kwestii należy konsultować z lekarzem.

CHCĘ OTRZYMYWAĆ INFORMACJE O NOWOŚCIACH I PROMOCJACH

Copyright © 2018-2021 ZIOŁA