Uwaga! Trwają prace modernizacyjne sklepu. W tej chwili możliwość składania zamówień jest wyłączona. Zapraszamy wkrótce...

Boca Botanica

"Naszą siłą są rośliny, a celem – satysfakcja klientów.(...) Szanujemy inteligencję natury i chcemy, aby nasze suplementy wspomagały organizm w jego naturalnych procesach regeneracji, samouzdrawiania i zachowania balansu."

Boca Botanica to polska marka suplementów diety, która powstała, aby przywrócić zdrową równowagę. W dobie wielu kiepskich jakościowo produktów, firma oferuje starannie profilowane suplementy z wysoką zawartością roślinnych składników aktywnych.

Zewsząd odczuwamy nacisk na wzmacnianie swojej kondycji, poprawienie pamięci, czy samopoczucia. Kolorowe reklamy proponują syntetyczne środki, których składy są długie i pełne sztucznych dodatków. Boca Botanica tworzy roślinne odpowiedzi na pytania: jak skutecznie spalać tłuszcz, jak poprawić koncentrację czy pamięć, jak pokonać zmęczenie, jak poprawić ogólną kondycję swojego organizmu bez pompowania w siebie sztuczności.

Co ich wyróżnia?

Standaryzacja

Każdy produkt zawiera możliwie najwyższy poziom substancji aktywnej, dzięki odpowiedniej standaryzacji. Takie podejście jest rzadko spotykane na rynku suplementów diety.

Pełne spektrum działania

Suplementy zawierają w sobie ekstrakty i sproszkowane części roślin, co pomaga zachować w nich wszystkie dobroczynne składniki. 

Braki

  • brak wypełniaczy
  • brak konserwantów
  • brak GMO
  • brak glutenu i alergenów

Certyfikacja

Produkty Boca Botanica podlegają regułom certyfikacji na każdym etapie produkcji. Zestaw norm i reguł wytyczonych w ramach Good Manufacturing Practice to nasz punkt odniesienia w ustalaniu i weryfikowaniu standardów.

"Nasza filozofia opiera się na promowaniu zdrowego stylu życia, prawidłowego odżywiania i dobrego samopoczucia. Wierzymy, że wiele problemów zdrowotnych wynika z braku równowagi związanej z nieprawidłowym odżywianiem, stresem i zanieczyszczeniami występującymi w naszym otoczeniu."

CHCĘ OTRZYMYWAĆ INFORMACJE O NOWOŚCIACH I PROMOCJACH

Copyright © 2018-2021 ZIOŁA