Uwaga! Trwają prace modernizacyjne sklepu. W tej chwili możliwość składania zamówień jest wyłączona. Zapraszamy wkrótce...

Suplementy TERRANOVA

Suplementy TERRANOVA Logo

Naturalne suplementy diety Terranova Synergistic Nutrition

O tym, jak korzystne będzie działanie danego suplementu decyduje środowisko naszego organizmu – ten fakt jest siłą napędową przy tworzeniu każdego produktu firmy Terranova!

Założona w 2008 roku przez byłego dyrektora technicznego jednej z największych w Europie firm produkujących suplementy – Stephen'a Terrass'a, który jest wybitnym autorytetem w dziedzinie suplementacji diety, posiada wiedzę botaniczną i nutraceutyczną. W swojej karierze wygłosił ponad 500 wykładów w 21 krajach, wciąż jest zapraszany jako wykładowca na liczne uczelnie. Napisał 8 książek i wiele artykułów prasowych. Marka TERRANOVA może pochwalić się wieloma nagrodami w dziedzinie suplementów diety. W swojej ofercie posiada szeroki wachlarz przekraczający ponad 90 różnych produktów.

Oto przyszłość suplementów diety.

Opracowane przez firmę suplementy Terranova oraz ich formuły, są jednocześnie zaawansowane naukowo i zgodne z wyznawanymi przez firmę holistycznymi zasadami.

  • Zadaniem firmy jest stosowanie pełnych, czystych, świeżych i bogatych w fitonutrienty pokarmów i substancji roślinnych. To klucz do wykorzystania całego prozdrowotnego potencjału składników.
  • Kompleks składników roślinnych: Magnifood znacznie ułatwia wchłanianie i przyswajanie pożądanego składnika.
  • Proces liofilizacji Phytofresh (suszenie sublimacyjne) pozwala na zachowanie biochemicznej integralności i aktywności enzymów, co przekłada się na wysoką skuteczność produktu.
  • Nie proponujemy suplementów w formie tabletek, bo ich produkcja wymaga stosowania substancji pomocniczych, takich jak wypełniacze, słodziki, substancje przeciwzbrylające i wiele innych zbędnych dodatków, których na darmo szukać w preparatach Terranova.
  • Każdy oferowany przez firmę produkt jest w 100% wegetariański i wegański, dedykowany dla każdego, kto szuka właśnie takiego produktu.

Suplementy TERRANOVA - produkty
Masz problem z wyborem produktu? Zadzwoń, chętnie pomożemy +48 602 151 330

Produkty Suplementy TERRANOVA

CHCĘ OTRZYMYWAĆ INFORMACJE O NOWOŚCIACH I PROMOCJACH

Copyright © 2018-2021 ZIOŁA