Uwaga! Trwają prace modernizacyjne sklepu. W tej chwili możliwość składania zamówień jest wyłączona. Zapraszamy wkrótce...

zioła i suplementy diety

MULTIASKORBINIAN WITAMINA C 250 mg OWOCE kompleks TERRANOVA

Aktualnie nie ma możliwości zamawiania produktów
100% NATURALNYCH SKLADNIKOW
100% NATURALNYCH SKLADNIKOW
PRODUKT WEGANSKI
PRODUKT WEGANSKI
SZKLANE OPAKOWANIE
SZKLANE OPAKOWANIE

ZASTOSOWANIE

Witamina C jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Stanowi jeden z najsilniejszych przeciwutleniaczy występujących w przyrodzie. Sami nie potrafimy jej wytwarzać, dlatego konieczne jest dostarczenie witaminy C z zewnątrz. Eksperci Terranova odmienili oblicze suplementów z witaminą C, dodając kompleks owoców do multiaskorbinianu. Użyto l-askorbinianu w wielu formach: wapnia, magnezu i potasu i połączono z wysokiej jakości kompleksem roślinnym. Jedna kapsułka zawiera minimum 250mg witaminy C.

Ponieważ w przyrodzie witamina C występuje w otoczeniu cennych flawonoidów, chcąc naśladować to, co w przyrodzie najcenniejsze, Terranova stworzyła wyjątkowy kompleks owoców, witaminy C i kwasu alfa liponowego.

DZIAŁANIE

Stabilizowane otręby ryżowe. Stabilizowane otręby ryżowe są bogate w antyoksydanty, w tym tokoferole, tokotrienole, kwas alfa liponowy, koenzym Q10 oraz karotenoidy. Wykazano również, że mogą wpływać na zwiększenie aktywności enzymów antyoksydacyjnych – dysmutazy ponadtlenkowej (SOD), peroksydazy glutationowej i katalazy.

Owoc i liść rokitnika. Owoce rokitnika stanowią jedno z najbogatszych naturalnych źródeł antyoksydacyjnych składników odżywczych, takich jak witaminy C i E, a także flawonoidów, karotenoidów (w tym likopenu, zeaksantyny i beta karotenu), które uzupełniają właściwości witaminy C.

Owoc Acai. Podobnie jak rokitnik, owoce Acai zawierają szeroki wachlarz antyoksydantów, które uzupełniają przeciwutleniające działanie witaminy C. Najbardziej znaczące wśród nich są flawonoidy, takie jak antocyjany oraz witamina E.

Owco Aceroli. Acerola jest znana jako jedno z najbogatszych źródeł witaminy C – zawiera jej znacznie więcej niż sok pomarańczowy. Ten karaibski owoc dostarcza również organizmowi znaczących ilości karotenoidów oraz polifenoli o właściwościach antyoksydacyjnych, takich jak proantocyjanidyny.

Owoc dzikiej róży. Owoc dzikiej róży jest jednym z najbogatszych w przyrodzie źródeł witaminy C. Jej stężenie w owocu roży jest znacząco większe niż w owocach pomarańczy. Owoc róży dostarcza również polifenoli o właściwościach antyoksydacyjnych, takich jak antocyjany i proantocyjanidyny, a także karotenoidów.

SPOSÓB UŻYCIA

Sposób użycia i porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: osoby dorosłe jedna (1) lub dwie (2) kapsułki dziennie podczas posiłku. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie stanowi zamiennika zróżnicowanej diety.

SKŁAD

Zawartość zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia (1 kapsułka):

Witamina C (L-askorbinian
wapnia, magnezu, potasu)
250 mg *313
KOMPLEKS MAGNIFOOD: 275 mg  
Stabilizowane otręby ryżowe 100 mg  
Owoc i liść rokitnika
(liofilizowane świeże)
50 mg  
Owoc Acai**
(liofilizowany świeży)
50 mg  
Owoc Aceroli 50 mg  
Owoc dzikiej róży 25 mg  
Arabinogalaktan z modrzewia 5,5 mg  
Kwas alfa-liponowy 0,5 mg  

* % Referencyjnych Wartości Spożycia
** w uprawie możliwe było użycie wyłącznie środków ochrony roślin i nawozów wymienionych w rozporządzeniu UE Nr 889/2008

CHCĘ OTRZYMYWAĆ INFORMACJE O NOWOŚCIACH I PROMOCJACH

Copyright © 2018-2021 ZIOŁA