Uwaga! Trwają prace modernizacyjne sklepu. W tej chwili możliwość składania zamówień jest wyłączona. Zapraszamy wkrótce...

zioła i suplementy diety

MUMIO BIAŁE Brakshun Ałtajskie oryginalne - Natruly

Inne nazwy
Brakshun, Olej kamienny
Producent
Natruly
Aktualnie brak w magazynie
100% NATURALNYCH SKLADNIKOW
100% NATURALNYCH SKLADNIKOW

ZASTOSOWANIE

Białe Mumio (znane także jako brakshun lub olej kamienny) jest naturalną substancją mineralną pochodzenia organicznego, występującą jako osad na skałach Górnego Ałtaju.
W Białym Mumio zawartych jest 48 składników mineralnych w chelatowatej formie molekularnej, które są w całości przyswajane przez organizm na poziomie komórkowym.

Białe Mumio (znane także jako brakshun lub olej kamienny) jest naturalną substancją mineralną pochodzenia organicznego, występującą jako osad na skałach Górnego Ałtaju. W Białym Mumio zawartych jest 48 składników mineralnych w chelatowatej formie molekularnej, które są w całości przyswajane przez organizm na poziomie komórkowym. Wykazano także, iż przyjmowanie Białego Mumio zwiększa dhezję komórkową prawie dwukrotnie w ciagu kilkunastu dni oraz przyczynia się do wzmocnienia błony komórkowej. Tym samym nasz organizm staje się dużo bardziej odporny między innymi na wirusy i bakterie.

Białe Mumio posiada bardzo szerokie spektrum zastosowań zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Między innymi:

  • pomaga całkowicie zwalczyć infekcje wirusowe oraz bakteryjne różnego pochodzenia,
  • wspiera regenerację kości po złamaniach oraz tkanki chrzęstnej,
  • wspomaga gojenie się otwartych ran,
  • wspomaga neutralizację komórek chorobotwórczych,
  • wspiera przywracanie równowagi mineralnej w organizmie.

Białe Mumio, podobnie jak Mumio, ma bardzo szeroki zakres zastosowań, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Z uwagi na wysoką przyswajalność Białego Mumio, efekty jego stsosowania są widocznie po krótkim czasie.

SPOSÓB UŻYCIA

Zawartość fiolki rozpuścić w 3 litrach wody o temperaturze pokojowej. Pić raz dziennie 100 ml rano, na czczo, na pół godziny przed posiłkiem. Z jednego opakowania Białego Mumio przygotowuje się 30 dziennych porcji suplementu.

SKŁAD

100% oryginalne Mumio oczyszczone, pochodzące z Górnego Ałtaju.

OSTRZEŻENIA

  • Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zróżnicowana dieta i zdrowy tryb życia są istotne dla zachowania zdrowia.
  • Nie wykazano żadnych skutków ubocznych związanych ze stosowaniem mumio w zalecanych dawkach.
  • Kobiety w ciąży i karmiące piersią powinny skontaktować się z lekarzem przed przyjmowaniem mumio, gdyż nie zbadano jego wpływu na płód i niemowlęta.
  • Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci w temperaturze poniżej 25 stopni.

CHCĘ OTRZYMYWAĆ INFORMACJE O NOWOŚCIACH I PROMOCJACH

Copyright © 2018-2021 ZIOŁA