Uwaga! Trwają prace modernizacyjne sklepu. W tej chwili możliwość składania zamówień jest wyłączona. Zapraszamy wkrótce...

O mnie

Cześć wszystkim, z tej strony Lidia.

Poznajmy się bliżej!

Odkąd sięgam pamięcią łączy mnie bliski kontakt z naturą. Wychowałam się w miasteczku położonym nieopodal wielkopolskiej Puszczy Zielonki. W Puszczy jest wiele magicznych miejsc, do których chętnie wracam. Przyroda od zawsze była dla mnie czymś ważnym. Z dnia na dzień zauważałam jak bardzo pozytywny wpływ wywiera na mnie natura. Znajduję w niej ukojenie, schronienie i inspirację, a także... lekarstwa.Dlaczego ziołolecznictwo?

Rośliny lecznicze to dar, który ludzkość otrzymała od Ziemi. Bogaty wachlarz substancji roślinnych jest nieoceniony w walce z różnymi dolegliwościami. Zioła i ich działanie są dla mnie fascynujące, dlatego postanowiłam kształcić się w tym zakresie. Ukończyłam naukę na kierunku Ziołolecznictwo, otrzymując dyplom i certyfikat Towaroznawstwa Zielarskiego. Mimo to czuję niedosyt wiedzy, dlatego piszę blog i dzielę się swoimi artykułami.

Sklep internetowy "Zioła Dookoła" powstał z pasji do roślin leczniczych, ekologicznego stylu życia i naturalnej pielęgnacji.

- oferuję szeroką gamę ziół, mieszanek, suplementów i kosmetyków naturalnych dobrych marek,
- tworzę dla Was treści, rozwijam swoje umiejętności i poszerzamy wspólnie wiedzę,
- pakuję paczki w sposób jak najbardziej ekologiczny, z poszanowaniem środowiska naturalnego.


dyplom_zawodowy
zaświadczenie1
zaświadczenie2
certyfikat_towaroznawstwa_zielarskiego


CHCĘ OTRZYMYWAĆ INFORMACJE O NOWOŚCIACH I PROMOCJACH

Copyright © 2018-2021 ZIOŁA