suplementy diety

WEGAŃSKA WITAMINA D3 2000 IU / 50 mcg TERRANOVA

100% NATURALNYCH SKLADNIKOW
100% NATURALNYCH SKLADNIKOW
PRODUKT WEGANSKI
PRODUKT WEGANSKI

Wegańska witamina D3 to produkt pochodzenia naturalnego, którego składniki zostały dobrane z największą starannością. Wspiera on układ kostny i dostarcza organizmowi odpowiednią dawkę witaminy zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym. Przyjmując codziennie witaminę D3, nie tylko wzmocnisz kości, ale również zadbasz o swoją odporność.

DZIAŁANIE

Stabilizowane otręby ryżowe. Stabilizowane otręby ryżowe są bogate w antyoksydanty, w tym tokoferole, tokotrienole, kwas alfa liponowy, koenzym Q10 (CoQ10) oraz karotenoidy. Wykazano również, że mogą wpływać na zwiększenie aktywności enzymów antyoksydacyjnych – dysmutazy ponadtlenkowej (SOD), peroksydazy glutationowej i katalazy

Grzyb Shitake. Grzyb Shitake (Twardnik japoński) znany jest z zawartości beta glukanu zwanego lentinanem, który wykazuje właściwości immunomodulujące.

Liść kolendry. Liście kolendry zawierają chlorofil, witaminy i składniki mineralne (m.in. potas i wapń) i jak wykazują badania, mogą wspierać naturalną zdolność organizmu do usuwania metali ciężkich.

Spirulina. Spirulina jest jednym z najbogatszych w przyrodzie źródeł roślinnych barwników (tj. chlorofilu, karotenoidów i fikocyjaniny), łatwostrawnych białek (co najmniej 55%), witamin, minerałów, kwasów tłuszczowych oraz enzymu antyoksydacyjnego - dysmutazy ponadtlenkowej (SOD).

Pestki dyni. Pestki dyni są jednym z najbogatszych naturalnych źródeł cynku, który organizm bardzo łatwo traci w warunkach stresu psychicznego. Mogą dostarczać także innych cennych składników, takich jak magnez, żelazo i potas czy nienasycone kwasy tłuszczowe.

SKŁAD

Zawartość zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia (1 kapsułka):

KOMPLEKS MAGNIFOOD: 600 mg  
Stabilizowane otręby ryżowe 300 mg  
Grzyb Shitake**
(liofilizowany świeży)
75 mg  
Liść kolendry**
(liofilizowany świeży)
75 mg  
Spirulina***
(Spirulina platensis)
75 mg  
Pestki dyni 75 mg  
Witamina D3 (wegański
cholekalcyferol z porostów)
50 mcg *1000

* % Referencyjnych Wartości Spożycia
** w uprawie możliwe było użycie wyłącznie środków ochrony roślin i nawozów wymienionych w rozporządzeniu UE Nr 889/2008
*** w uprawie możliwe było użycie wyłącznie środków ochrony roślin i nawozów dopuszczonych przez USDA NOP

DOŁĄCZ DO NASZEGO KLUBU, OTRZYMASZ ATRAKCYJNE RABATY

Copyright © 2018 ZIOŁA