Uwaga! Trwają prace modernizacyjne sklepu. W tej chwili możliwość składania zamówień jest wyłączona. Zapraszamy wkrótce...

zioła i suplementy diety

WITAMINA B12 metylokobalamina 500mcg TERRANOVA

Aktualnie nie ma możliwości zamawiania produktów
100% NATURALNYCH SKLADNIKOW
100% NATURALNYCH SKLADNIKOW
PRODUKT WEGANSKI
PRODUKT WEGANSKI
SZKLANE OPAKOWANIE
SZKLANE OPAKOWANIE

ZASTOSOWANIE

Wegańska witamina B12 w roślinnej kapsułce to jeden z preparatów ukazujących nowoczesne podejście do suplementacji. Doceniania głównie przez wegetarian i wegan, ale nie tylko. W każdej kapsułce znajdziemy 500mg metylokobalaminy (wytwarzanej w naturalnym procesie fermentacji bakteryjnej) – czyli najlepszej postaci witaminy B12.

Dodatkowo preparat został wzbogacony w roślinny Kompleks Magnifood zawierający stabilizowane otręby ryżowe, które są naturalnym źródłem witamin z grupy B (B1, B2, B3, B5, B6, B12). W procesie przyswajania pomoże rozpuszczalny i nierozpuszczalny błonnik. W preparacie znajdziemy także liść pietruszki, mniszka, korzeń buraka, imbiru, goryczki, które zawierają mieszaninę związków biorących udział w wielu procesach związanych z funkcjonowaniem organizmu.

DZIAŁANIE

Stabilizowane otręby ryżowe. Stabilizowane otręby ryżowe zawierają witaminy z grupy B, jak również składniki, które pomagają w utrzymaniu prawidłowych funkcji poznawczych - magnez, żelazo i cynk.

Liść pietruszki. Liść pietruszki dostarcza składników odżywczych, które wspomagają funkcje i metabolizm witamin z grupy B. Jest źródłem kwasu foliowego oraz żelaza, które wraz z witaminą B12 pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek.

Liść mniszka. Liść mniszka lekarskiego jest kolejnym źródłem witamin z grupy B, a także żelaza, które wraz z witaminą B12 pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek.

Korzeń i części zielone buraka. Korzeń buraka dostarcza folianów oraz żelaza, które wraz z witaminą B12 uczestniczą w tworzeniu hemoglobiny.

Kłącze i korzeń imbiru. Imbir może wspierać wydzielanie soku żołądkowego, zawierającego czynnik wewnętrzny IF, umożliwiający wchłanianie witaminy B12 w jelicie cienkim.

Korzeń goryczki. Podobnie jak imbir, goryczka może wspomagać trawienie, dzięki wspieraniu wydzielania soku żołądkowego, zawierającego czynnik wewnętrzny IF.

SPOSÓB UŻYCIA

Sposób użycia i porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: osoby dorosłe jedna (1) kapsułka dziennie podczas posiłku. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie stanowi zamiennika zróżnicowanej diety.

SKŁAD

Zawartość zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia (1 kapsułka):

KOMPLEKS MAGNIFOOD: 350 mg  
Stabilizowane otręby ryżowe 175 mg  
Liść pietruszki **
(liofilizowany świeży)
50 mg  
Liść mniszka **
(liofilizowany świeży)
50 mg  
Korzeń i części zielone buraka **
(liofilizowane świeże)
25 mg  
Kłącze / korzeń imbiru **
(liofilizowany świeży)
25 mg  
Korzeń goryczki 25 mg  
Witamina B12
(metylokobalamina)
500 mcg *20000

* % Referencyjnych Wartości Spożycia
** w uprawie możliwe było użycie wyłącznie środków ochrony roślin i nawozów wymienionych w rozporządzeniu UE Nr 889/2008

CHCĘ OTRZYMYWAĆ INFORMACJE O NOWOŚCIACH I PROMOCJACH

Copyright © 2018-2021 ZIOŁA