Uwaga! Trwają prace modernizacyjne sklepu. W tej chwili możliwość składania zamówień jest wyłączona. Zapraszamy wkrótce...

zioła i suplementy diety

WITAMINA D3 kompleks wegański cholekalcyferol TERRANOVA

Aktualnie nie ma możliwości zamawiania produktów
100% NATURALNYCH SKLADNIKOW
100% NATURALNYCH SKLADNIKOW
PRODUKT WEGANSKI
PRODUKT WEGANSKI
SZKLANE OPAKOWANIE
SZKLANE OPAKOWANIE

ZASTOSOWANIE

Witamina D3 400 IU (10mcg) z serii Green Child to odpowiedź firmy Terranova na wyniki licznych badań świadczących o ogromnym znaczeniu tej witaminy dla różnych aspektów zdrowia dzieci. Produkt został przygotowany z jadalnych odmian porostów, z których wyodrębniono witaminę D3 w postaci cholekalcyferolu.

Preparat dodatkowo wzbogacono w synergiczny kompleks pochodzenia roślinnego - Magnifood. W jego skład wchodzą cenne składniki, takie jak: spirulina, pestki dyni, kolendra, otręby ryżowe.

Większość dostępnych na rynku suplementów dla dzieci ma formę gum, cukierków, czy żelków. Wymagają one stosowania wypełniaczy, sztucznych dodatków, substancji wiążących i innych. W produktach marki Terranova nie znajdziemy tego typu substancji.

  • produkt w 100% odpowiedni dla wegan,
  • bez sztucznych wypełniaczy i dodatków,
  • miniaturowe kapsułki ułatwiają połykanie.

SPOSÓB UŻYCIA

Sposób użycia i porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: dzieci w wieku 4-12 lat jedna (1) kapsułka dziennie najlepiej w trakcie posiłku. W przypadku dzieci, które nie mogą lub nie chcą połykać kapsułki jej zawartość może być wsypana do chłodnego soku, smoothie lub jogurtu. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie stanowi zamiennika zróżnicowanej diety.

SKŁAD

Składniki i zawartość porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia (1 kapsułka):

KOMPLEKS MAGNIFOOD:    
Rozpuszczalne i stabilizowane
otręby ryżowe
200 mg  
Liść kolendry**
(liofilizowany świeży)
50 mg  
Pestki dyni 50 mg  
Spirulina***
(Spirulina platensis)
25 mg  
Witamina D3 (wegański
cholkacyferol z porostów)
10 mgc *200


* % Referencyjnych Wartości Spożycia
** w uprawie możliwe było użycie wyłącznie środków ochrony roślin i nawozów wymienionych w rozporządzeniu UE Nr 889/2008
*** w uprawie możliwe było użycie wyłącznie środków ochrony roślin i nawozów dopuszczonych przez USDA NOP

OSTRZEŻENIA

Witamina D3 400 IU (10mcg) z linii Green Child zamknięta została w miniaturowych kapsułkach roślinnych. Jeśli dziecko mimo wszystko nie jest w stanie jej połknąć, zawartość można wysypać do soku, koktajlu owocowego lub jogurtu.

Produkty powiązane

Warto zainteresować się również:

CHCĘ OTRZYMYWAĆ INFORMACJE O NOWOŚCIACH I PROMOCJACH

Copyright © 2018-2021 ZIOŁA