Uwaga! Trwają prace modernizacyjne sklepu. W tej chwili możliwość składania zamówień jest wyłączona. Zapraszamy wkrótce...

Preparaty na układ moczowy i nerki

Choroby nerek i układu moczowego niestety objawiają się bardzo boleśnie. Najczęściej są to: kamica nerkowa lub infekcja dróg moczowych. Sole wapienne mogą osadzać się na różnych częściach układu moczowego w postaci większych lub mniejszych kamyków, powodując ostry ból. Wspomóż naturalne działanie nerek dzięki oryginalnym preparatom i mieszankom ziołowym. Na wyróżnienie zasługuje pokrzywa, o działaniu odtruwającym i moczopędnym. Picie naparów z pokrzywy przyspiesza wydalanie szkodliwych substancji przemiany materii. Mniszek lekarski i skrzyp polny dodatkowo wzmocnią błony śluzowe przewodu moczowego.

Przykre dolegliwości ze strony układu moczowego mogą skutecznie uprzykrzyć codzienne funkcjonowanie, dlatego zamiast sięgać po chemiczne środki, możesz wspomóc swój organizm naturalnymi suplementami. Przygotowaliśmy dla ciebie skuteczne preparaty na drogi moczowe, które pomogą ci wyleczyć zapalenie pęcherza i inne problemy nefrologiczne. Chcesz zadbać o to, by twoje nerki pracowały sprawnie? Zobacz produkty oparte na doskonałej kompozycji naturalnych składników, by zapobiec powstawaniu kamieni nerkowych i innych schorzeń. Zapraszamy do poznania pełnej oferty i zakupów, by wybrać najlepsze zioła, z pomocą których odbędziesz kurację wzmacniającą i poprawisz funkcjonowanie narządów w bezpieczny sposób.

Preparaty ziołowe na nerki, które wspomogą ich prawidłową pracę

Ziołolecznictwo może ci pomóc zarówno w rozwiniętych schorzeniach nefrologicznych, jak i przy profilaktyce. Wiele osób cierpi z powodu kamicy nerkowej, kolki nerkowej, dny moczanowej, szukając skutecznego remedium na swoje dolegliwości. Jakie zioła będą najlepsze? Sięgnij po perz właściwy w formie naparu z kłącza, który jest często stosowany przy kamicy nerkowej. Na „kamienie” doskonale podziałają także napary z brzozy lub glistnika, a także rumianku, borówki i korzenia lukrecji. Jeśli cierpisz z powodu objawów chorób nerek, możesz przygotowywać sobie także napar z czystka.

Naturalne preparaty na nerki o działaniu oczyszczającym i moczopędnym

Doskonałym sposobem na wspomożenie pracy nerek są zioła o działaniu moczopędnym i oczyszczającym, które zwiększą ilość wydalanego moczu, nie wpływając negatywnie na równowagę elektrolitową. Popularnym preparatem są produkty zawierające skrzyp polny i pokrzywę, które można przyjmować w formie kapsułek lub wyciągów. Pokrzywa wspomaga wydalanie kwasu moczowego i niepotrzebnego mocznika, a skrzyp wspomaga leczenie stanów zapalnych i zapobiega powstawaniu kamieni nerkowych. Mniszek lekarski usuwa toksyny i także wykazuje działanie moczopędne. Pomocne będą także lipa, zielona herbata i krwawnik pospolity.

Które preparat na drogi moczowe warto stosować?

Żurawina jest znaną rośliną pomagającą w problemach z pęcherzem i nerkami. Należy do roślin o właściwościach prozdrowotnych zawierających cytryniany, które ograniczają wytwarzanie złogów zalegających w nerkach. Dodatkowo pomoże ci zapobiec infekcji w obrębie układu moczowego, hamując namnażanie się bakterii. Czarny bez jest skutecznym środkiem na regulowanie pracy nerek. Naturalny suplement na drogi moczowe może zawierać także mącznicę lekarską, która jest bogactwem glikozydów fenolowych i garbników. Będzie skuteczna w terapii układu moczowego i nerek, stanowiąc wsparcie podczas zapalenia i koniecznej antybiotykoterapii. 

 

W naszym sklepie znajdziesz korzeń arcydzięgla litwor, który pomaga na zastój żółci w pęcherzyku żółciowym, chmiel zwyczajny pomocny w leczeniu raka woreczka żółciowego, a także jałowiec, jarzębinę, krwawnik oraz skuteczne mieszanki ziołowe, dedykowane na kamienie nerkowe i inne dolegliwości. Koniecznie obejrzyj naszą pełną ofertę i wybierz preparat, który przywróci ci zdrowie i doskonałe samopoczucie.

CHCĘ OTRZYMYWAĆ INFORMACJE O NOWOŚCIACH I PROMOCJACH

Copyright © 2018-2021 ZIOŁA