Uwaga! Trwają prace modernizacyjne sklepu. W tej chwili możliwość składania zamówień jest wyłączona. Zapraszamy wkrótce...

Terranova - synergiczne suplementy diety

W dobie ciągłego pośpiechu i stresu zbilansowane odżywianie i zarazem dostarczanie naszemu organizmowi wszystkich potrzebnych substancji odżywczych może przynieść pewne trudności. Często stajemy przed koniecznością wyboru odpowiedniej suplementacji, która będzie nie tylko wygodna w stosowaniu, ale przede wszystkim sprawdzi się jako skuteczne i kompleksowe uzupełnienie diety. Co więcej, chcemy mieć pewność, że komponenty wchodzące w skład stosowanych przez nas suplementów są bezpieczne i nie kryje się za nimi żadne niebezpieczeństwo ani skutki uboczne w wyniku ich stosowania. A co jeśli dodatkowo taki suplement jest ze składników w 100% naturalnych i wegańskich, wiadomego pochodzenia i wolnych od szkodliwych środków wykorzystywanych przy produkcji?Oto przyszłość suplementów diety! Naturalne preparaty Terranova Synergistic Nutrition.

Założona w 2008 roku przez byłego dyrektora technicznego jednej z największych w Europie firm produkujących suplementy – Stephen'a Terrass'a, który jest wybitnym autorytetem w dziedzinie suplementacji diety, posiada rozległą wiedzę botaniczną i nutraceutyczną. W swojej karierze wygłosił ponad 500 wykładów w 21 krajach i wciąż jest zapraszany jako wykładowca na liczne uczelnie. Napisał 8 książek i wiele artykułów prasowych.

Opracowane przez firmę Terranova formuły są jednocześnie zaawansowane naukowo i zgodne z wyznawanymi przez firmę holistycznymi zasadami. Większość producentów suplementów diety przekonuje, że wyizolowane w warunkach laboratoryjnych naturalne związki chemiczne i farmaceutycznie przygotowane substancje roślinne są przyszłością żywienia człowieka. W firmie Terranova przyszłość widzi się inaczej. Owszem, wyizolowane witaminy, substancje mineralne i inne nutraceutyki mogą wchodzić w skład suplementów diety, ale zadaniem firmy jest stosowanie pełnych, czystych, świeżych i bogatych w fitonutrienty pokarmów i substancji roślinnych. To klucz do wykorzystania całego prozdrowotnego potencjału składników.

Żadnych dodatków – poczuj to w sobie

Suplementy diety działają poprzez swoje składniki aktywne. Dlaczego więc większość dostępnych na rynku suplementów zawiera także całe mnóstwo składników nieaktywnych? Wypełniacze, substancje przeciwzbrylacjące, powlekające, słodziki, barwniki, wzmacniacze smaku... wymieniać można by długo. Terranova to jedna z niewielu firm, które produkują suplementy diety całkowicie rezygnując z używania dodatków („substancji pomocniczych”). Wszystkie produkty dostępne są w formie kapsułek lub proszku. Nie proponujemy suplementów w formie tabletek, bo ich produkcja wymaga stosowania substancji pomocniczych.

Własne uprawy

Większość naszych produktów posiada certyfikat organiczności albo etycznego pozyskiwania. Nasz główny dostawca, Eclectic Institute prowadzi 90-akrowe gospodarstwo położone w oddalonym od cywilizacji, zachwycająco czystym zakątku amerykańskiego stanu Oregon – w otoczeniu pierwotnej puszczy, w kanionie rzeki Sandy, ze wspaniałym widokiem na górę Mount Hood. Uprawy wolne są od wszelkiego rodzaju herbicydów czy pestydyców, a ręcznie zbierane rośliny przez wykwalifikowanych pracowników pozyskiwane są w okresie największej ich bioaktywności – tak, by do suplementów Terranova trafiło maksimum cennych substancji odżywczych. Zbiór prowadzi się w sposób zrównoważony, bez ryzyka zmniejszenia populacji danej rośliny, czy zazkłócenia delikatnej równowagi ekosystemu.

Kompleks Magnifood: Synergiczne środowisko w organizmie.

„Wzmocnienie synergicznego środowiska w naszym organizmie jest kluczem do uzyskania największych korzyści z suplementacji” – te słowa Stephena Terrassa wyjaśniają pokrótce sens dobrej i skutecznej suplementacji. Efektywność suplementacji może być różna u różnych osób. Zdolność do przyswajania składników zależy między innymi od wieku, płci, diety, stylu życia i genetyki.
W przeciwieństwie do większości suplementów diety dostępnych na rynku, kluczowymi składnikami produktów Terranova są nie tylko substancje odżywcze (jak minerały i witaminy), ale synergicznie działający kompleks składników roślinnych: Magnifood, który znacznie ułatwia wchłanianie i przyswajanie pożądanego składnika.Kompleks Magnifood powstał, aby:

  • wzmocnić i wspomagać biodostępność oraz działanie suplementu,
  • dostarczyć organizmowi enzymy o działaniu synergicznym,
  • dostarczyć organizmowi szerokie spektrum fitonutrientów,
  • dostarczyć składniki zwiększające ogólną zawartość witamin, substancji mineralnych,
  • chronić składniki produktu przed uszkodzeniem.

 

Phytofresh: innowacyjna technologia zimnej liofilizacji

Technologia Phytofresh polega na suszeniu sublimacyjnym zamrożonych substancji roślinnych. Taki proces pozwala na zachowanie biochemicznej integralności i aktywności enzymów. Natomiast suszenie na powietrzu, w wysokiej temperaturze czy suszenie rozpyłowe, czyli standardowe komercyjne metody suszenia materiału roślinnego – choć są tańsze i prostsze, mogą prowadzić do rozkładu ważnych składników i zmieniać delikatną równowagę biochemiczną. Co ciekawe, roślina poddana liofilizacji posiada taki sam bądź bardzo zbliżony profil biochemiczny i enzymatyczny w porównaniu do świeżo zerwanej. Pozbywając się zatem jedynie wody i nie dopuszczając do strat w cennych składnikach odżywczych, liofilizowany produkt roślinny jest skoncentrowaną wersją tego, co znaleźć możemy w świeżo zebranych roślinach.

100% wegańskie suplementy

Terranova tworzy bezpieczną przystań dla wegetarian i wegan. Zapewniamy, że po produkty Terranova może sięgnąć spokojnie każdy wegetarianin i weganin. W składach nie znajdzemy substancji pochodzenia zwierzęcego, a kapsułki wykonane są z hydroksypropylometylocelulozy pochodzenia roślinnego.


Oficjalna strona dystrybutora: 
https://terranovahealth.pl/

Portal partnerski:
https://synergiczni.pl/

Zobacz także:

CHCĘ OTRZYMYWAĆ INFORMACJE O NOWOŚCIACH I PROMOCJACH

Copyright © 2018-2021 ZIOŁA